Informácia o opatreniach proti šíreniu nového koronavírusu

OTVÁRACIE HODINY SERVISU
Po – Pi 8:00 – 15:30
So - Ne Zatvorené

Vážení zákazníci, na základe nariadenia krízového štábu musia byť naše PREDAJNÉ CENTRÁ DOČASNE UZAVRETÉ.

Situáciu neustále monitorujeme, v prípade nových správ dame vedieť na našom webe a sociálnych sietiach.

PREVÁDZKA NAŠICH SERVISNÝCH STREDÍSK PREBIEHA V OBMEDZENOM REŽIME. Príjem opráv sme upravili tak, aby boli maximálne dodržané vyhlásené hygienické a epidemiologické opatrenia o minimalizácii kontaktu osôb (bližšie info po tel. objednávke do servisu na tel. čísle +421 917 905 006).

V pracovnom čase nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach uvedených na našej webovej stránke alebo prostredníctvom mailu, resp.kontaktného formuláru.

Aj teraz si môžete vybrať svoje vysnívané skladové vozidlo OPEL.

Prajeme veľa zdravia a tešíme sa na skoré stretnutie, keď pominie táto nepríjemná situácia.

Kolektív spoločnosti Motor - Car Nové Zámky , s.r.o

Motor – Car Nové Zámky, s. r. o.

Motor – Car Nové Zámky, s. r. o.

 

Medzi renomovaných slovenských predajcov automobilov patrí spoločnost Motor Car Nové Zámky, s.r.o. , ktorá je súčasťou skupiny nadnárodnej spoločnosti Motor Car Group pôsobiacej v celej Európe . To , že sa jedná o silného a spoľahlivého partnera pre váš obchod je fakt vyše 20.000 predaných vozidiel ročne.
Sme pyšný, že práve naše zastúpenie v Nových Zámkoch bolo v roku 2008 ocenené prestížnou cenou za zákaznícku spokojnosť European CSI Award  a už dlhé roky vedie štatistiky zákazníckej spokojnosti..  Cieľom spoločnosti je poskytnúť svojim klientom komplexné predajné a servisné služby pre vozidlá značky OPEL a  MERCEDES-BENZ . Sme pripravený splniť najnáročnejšie očakávania zákazníkov a ponúknuť im široké portfólio vozidiel – od prémiových ( Mercedes - Benz) až po vyskúšané ojazdené vozidlá.
 
„Hľadáme riešenia ako sa to dá a nie ako sa to nedá“o čom vás presvedčí kvalifikovaný , priateľský a príjemný personál.
 Neveríte?
Tak príďte a presvedčte sa sami!
 
 Radi Vám zabezpečíme: predaj nových a ojazdených automobilov osobných aj úžitkových, výkup vozidiel, predaj náhradných dielov a príslušenstva, finančné a poistné produkty a v neposlednom rade  záručný a pozáručný servis. Na cestách Vám veľmi radi pomôžeme naším 24-hodinovým servisom. Sme tu pre Vás bez ohľadu na to, kde sa nachádzate a aký servis na vozidle potrebujete.
 
Tešíme sa na Vašu návštevu !
 
 
 
                                                                                            Kolektív Motor-Car Nové Zámky spol. s.r.o.

 

 

Kontaktný formulár

INFORMÁCIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV
Spracovanie vašich vyššie uvedených osobných údajov prebieha v súlade so smernicou EU (GDPR) a ďalej v súlade s platnou právnou úpravou zákona č. 18/2018 Z. z. Zákon o ochrane osobných údajov. Vaše uvedené osobné údaje, ktorými sú vaše meno, priezvisko, telefón, e-mail prípadne adresa, budú výhradne použité pre kontakt autorizovaného predajcu Opel Motor – Car Nové Zámky, s. r. o. za účelom poskytnutia služieb (par. 13 Zákonnosť spracúvania, ods. 1 pís. b) a f), oprávneného záujmu v zmysle smernice GDPR). Účelom spracovania týchto údajov môže byť: realizácia testovacej jazdy, vypracovania ponuky vozidla alebo s ním súvisiacich služieb, alebo upresnenie a potvrdenie objednávky servisných služieb vášho vozidla. Podrobné informácie o spracovaní vami poskytnutých osobných údajov.