Motor – Car Nové Zámky, s. r. o.

Motor – Car Nové Zámky, s. r. o.

 

Medzi renomovaných slovenských predajcov automobilov patrí spoločnost Motor Car Nové Zámky, s.r.o. , ktorá je súčasťou skupiny nadnárodnej spoločnosti Motor Car Group pôsobiacej v celej Európe . To , že sa jedná o silného a spoľahlivého partnera pre váš obchod je fakt vyše 20.000 predaných vozidiel ročne.
Sme pyšný, že práve naše zastúpenie v Nových Zámkoch bolo v roku 2008 ocenené prestížnou cenou za zákaznícku spokojnosť European CSI Award  a už dlhé roky vedie štatistiky zákazníckej spokojnosti..  Cieľom spoločnosti je poskytnúť svojim klientom komplexné predajné a servisné služby pre vozidlá značky OPEL a  MERCEDES-BENZ . Sme pripravený splniť najnáročnejšie očakávania zákazníkov a ponúknuť im široké portfólio vozidiel – od prémiových ( Mercedes - Benz) až po vyskúšané ojazdené vozidlá.
 
„Hľadáme riešenia ako sa to dá a nie ako sa to nedá“o čom vás presvedčí kvalifikovaný , priateľský a príjemný personál.
 Neveríte?
Tak príďte a presvedčte sa sami!
 
 Radi Vám zabezpečíme: predaj nových a ojazdených automobilov osobných aj úžitkových, výkup vozidiel, predaj náhradných dielov a príslušenstva, finančné a poistné produkty a v neposlednom rade  záručný a pozáručný servis. Na cestách Vám veľmi radi pomôžeme naším 24-hodinovým servisom. Sme tu pre Vás bez ohľadu na to, kde sa nachádzate a aký servis na vozidle potrebujete.
 
Tešíme sa na Vašu návštevu !
 
 
 
                                                                                            Kolektív Motor-Car Nové Zámky spol. s.r.o.

 

 

Kontaktný formulár

INFORMÁCIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV
Spracovanie vašich vyššie uvedených osobných údajov prebieha v súlade so smernicou EU (GDPR) a ďalej v súlade s platnou právnou úpravou zákona č. 18/2018 Z. z. Zákon o ochrane osobných údajov. Vaše uvedené osobné údaje, ktorými sú vaše meno, priezvisko, telefón, e-mail prípadne adresa, budú výhradne použité pre kontakt autorizovaného predajcu Opel Motor – Car Nové Zámky, s. r. o. za účelom poskytnutia služieb (par. 13 Zákonnosť spracúvania, ods. 1 pís. b) a f), oprávneného záujmu v zmysle smernice GDPR). Účelom spracovania týchto údajov môže byť: realizácia testovacej jazdy, vypracovania ponuky vozidla alebo s ním súvisiacich služieb, alebo upresnenie a potvrdenie objednávky servisných služieb vášho vozidla. Podrobné informácie o spracovaní vami poskytnutých osobných údajov.