Opel Corsa-

Jednoducho elektrická. Opel Corsa- 

Už za 30 990 €.

Objavte nový, 100-percentne elektrický model Corsa-e – mestské auto nemeckej výroby pripravené na budúcnosť, s pôsobivým dojazdom, rýchlym nabíjaním a minimálnou hlučnosťou pri maximálnom výkone.

Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa-e

Máte záujem o ešte výraznejší športový dizajn? Potom je pre vás vhodná športová konfigurácia GS Line, ktorá ponúka unikátny dizajn vrátane specifických predných a zadných nárazníkov, chrómovanej koncovky výfuku a výnimočných diskov na kolesách.

Červené dekoračné elementy v interiéri, unikátne športové sedačky, tmavý obklad stropu a zliatinové športové pedály zabezpečujú, že varianta GS Line neponúka len výborné jazdné vlastnosti, ale tiež pôsobí vizuálne atraktívne.

Veľkosť ráfikov má vplyv na vzhľad aj výkon auta. Máte na výber 16-palcové alebo 17-palcové disky z ľahkých zliatin v atraktívnych dizajnoch. Pre ešte väčší vizuálny efekt sú k dispozícii aj exkluzívne dvojfarebné 17-palcové disky.

Aká je vaša preferencia v štýle? Pri voľbe elegantnej farebnej strechy máte možnosť doplniť svoju obľúbenú karosérovú farbu o čiernu alebo bielu. Obohaťte svoj zážitek výberom panoramatického strešného okna a do interiéru svojej Corsy vpustite viac prirodzeného svetla.

Vidieť a byť videní. Maticové svetlomety IntelliLux LED®, po prvýkrát v tejto triede vozidiel, zabezpečujú skvelú viditeľnosť s diaľkovými svetlami, ktoré neobmedzujú ostatných vodičov. Spoľahnite sa na dokonalé osvetlenie v každej situácii.

Automatický tempomat (ACC) zabezpečuje bezstresovú jazdu. Sám o sebe zvyšuje alebo znižuje rýchlosť a konštantne vám pomáha zachovávať bezpečný odstup od vozidla pred vami.

Počas jazdy zažijete vyššiu úroveň bezpečia a lepší prehľad o situácii. Asistent na udržanie v jazdnom pruhu (LKA) aktívne intervenuje pri nebezpečnom manévrovaní, jemným navedením vozidla späť do pôvodného jazdného pruhu. Systém varovania pred opustením jazdného pruhu (LDP) vás zase upozorní, ak neúmyselne prekročíte hranice pruhu. Oba tieto systémy prispievajú k prevencii smrteľných nehôd zapríčinených únavou alebo zanedbaním pozornosti.

Vychutnajte si intuitívny informačno-zábavný systém, ktorý je jednoduchý na ovládanie a zároveň vám umožňuje zamerať sa na situáciu na ceste. Plne digitálny prístrojový panel vám poskytuje všetky potrebné informácie, ako sú rýchlosť, navigačné inštrukcie a ďalšie relevantné údaje, presne v mieste, kde ich najviac potrebujete – v priamom zornom poli.

Cúvanie sa stáva jednoduchším a bezpečnejším, a to najmä v mestských oblastiach a na tesných parkovacích miestach. Panoramatická spätná kamera vám poskytuje 180-stupňový pohľad zhora na zadnú časť vášho vozidla a jeho bezprostredné okolie. Skôr, ako si uvedomíte, budete manévrovať pri cúvaní ako odborník.

Parkovanie sa stáva ešte jednoduchším. Funkcia rozšíreného parkovacieho asistenta (APA) identifikuje vhodné parkovacie priestory a automaticky ovláda volant. Vašou úlohou je len pridávať plyn a brzdiť. Môže byť parkovanie ešte komfortnejšie?

Systém rekuperácie brzdenia v novom modeli Opel Corsa Electric transformuje energiu získanú počas brzdenia na elektrickú formu, následne ju smeruje späť do batérie a optimalizuje tak dojazd. Keď zľahka odstránite nohu z plynového pedálu, akumulátor sa automaticky začne dobíjať, čím sa minimalizuje strata energie a maximalizuje účinnosť.

Ponorte sa aj so spolujazdcom do sedadiel s tromi úrovňami vyhrievania a doprajte svojim rukám komfort vyhrievaného volantu. Keď už sa raz usadíte, už nikdy nebudete chcieť odísť.

Usadte sa pohodlne a užite si každý moment za volantom. V modeli Corsa sedadlá poskytujú vodičovi možnosť masáže, čo zaručuje, že aj po dlhom cestovaní dorazíte do vášho cieľa plní energie a odpočinutí.

Máte mnoho zavazadel? Nebojte sa, batožinový priestor s kapacitou 309 litrov vám poskytne dostatočný úložný priestor. Máte potrebu prepraviť ešte viac vecí? Zložte zadné sedadlá a maximalizujte tak batožinový priestor. Je to ideálna príležitosť pre ambicióznejšie plány.

Svoj ďalší cieľ máte na dosah ruky. Máte na výber medzi systémom Multimedia Navi Pro s 10-palcovou obrazovkou alebo systémom Multimedia Navi s 7-palcovým displejom. V jednoduchosti zvoľte veľkoryso a možnosti cestovania sú neobmedzené.

Hladké a intuitívne používanie. Dotykový displej spolu so systémami Apple CarPlay™ a Android Auto™. Infotainmentové možnosti v novom modele Corsa poskytujú absolútnu slobodu v komunikácii a zábave, vrátane hlasových príkazov a bezdrôtového streamovania hudby cez Bluetooth®.

Nabíjajte svoj inteligentný telefón bez potreby káblov. Jednoducho ho uložte do špeciálnej úložnej schránky a môžete si byť istí, že budete neustále v kontakte so svojimi známymi.

Rad inteligentných služieb sa na cestách stará o vašu bezpečnosť a pripojenie, a to aj počas jazdy na elektrinu.

Nový model Opel Corsa Electric ponúka takmer tichú jazdu bez potreby prevodovania a s okamžitým točivým momentom 260 Nm, čo robí každú jazdu v ňom pravým potešením! Schopnosť zrýchliť z 0 na 100 km/h za pouhých 8,3 sekundy a dosiahnutie maximálnej rýchlosti 150 km/h zabezpečujú, že či už sa pohybujete mestským prostredím alebo jazdíte po diaľnici, vaša Corsa Electric má všetko pevne v rukách.

Režim Sport ponúka maximálnu jazdnú dynamiku pre tých, ktorí si želajú aktívnejšiu jazdu. Na druhej strane, ekologický režim Eco je zameraný na optimalizáciu účinnosti a šetrenie energie. Režim "Normal" predstavuje kompromis medzi oboma a ponúka vyváženú kombináciu výkonu a účinnosti. Tieto tri režimy teda umožňujú vodičovi prispôsobiť jazdné vlastnosti vozidla podľa aktuálnych potrieb a preferencií.

Nový lithium-iontový akumulátor v Opel Corsa Electric je plne integrovaný do podvozku, čo znižuje ťažisko a zlepšuje jazdné vlastnosti, pričom neobmedzuje vnútorný priestor vozidla.

Nový Opel Corsa Electric umožňuje jednoduché a rýchle nabíjanie. S vylepšeným akumulátorom dosiahnete dojazd až 406 km na jedno nabitie a funkcia rýchleho nabíjania vám umožní nabíjať od 10 do 80 % za iba 30 minút.

Neváhajte nás kedykoľvek nezáväzne kontaktovať

Vyberte vašu požiadavku 
Údaje o vás 
Vyberte model 
Corsa
Combo
Crossland
Astra
Mokka
Grandland
Zafira
Combo Van
Vivaro
Movano
Poznámka  

Vložením svojich osobných údajov do formulára beriem na vedomie ich spracovanie podľa podmienok uvedených tu.

 

Motor-Car Nové Zámky, s.r.o. 

  Motor-Car Nové Zámky, s.r.o. Nové Zámky

Po-Pia 8:00 – 17:00 So 9:00 – 12:00